Frigo Plus Duda to firma rodzinna, która od prawie 25 lat dostarcza Klientom rozwiązania z zakresu szeroko rozumianego chłodnictwa komercyjnego. W tym czasie zrealizowaliśmy kilkaset różnorodnych projektów dla Klientów indywidualnych, sieci sklepów spożywczych oraz producentów mebli chłodniczych w Polsce i za granicą.
W ofercie Frigo Plus Duda znajdą Państwo między innymi:
  • drzwi i pokrywy szklane do urządzeń chłodniczych i mroźniczych,
  • montaż kompletnych systemów zasilających,
  • montaż mebli chłodniczych i mroźniczych,
  • budowa komór chłodniczych i mroźniczych,
  • całodobowy monitoring oraz serwis urządzeń i obiektów Klienta.
W swojej działalności zawsze kierujemy się dobrem Klienta. Wszystkie projekty realizowane przez Frigo Plus Duda mają na celu zaspokojenie indywidualnych oczekiwań Klienta, optymalizację wdrażanych rozwiązań oraz zapewnienie spokoju związanego zarówno z funkcjonowaniem urządzeń i obiektów chłodniczo-mroźniczych, jak i z przechowywanymi w nich produktami spożywczymi. Wiemy jak ważny w chłodnictwie jest monitoring oraz serwis mebli i pomieszczeń chłodniczych, dlatego bezzwłocznie reagujemy na pojawiające się sytuacje awaryjne, aby zapewnić Klientom maksymalne bezpieczeństwo.

 

Wieloletnie doświadczenie w branży chłodniczej, sprawdzone rozwiązania i kompleksowa realizacja usług sprawiły, że zaufali nam najwięksi Operatorzy na rynku krajowym i zagranicznym.

 

Zapraszamy do współpracy.
Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

tel.+48 81 751 97 26

adres e-mail: biuro@frigoplus.pl
Skorzystaj z formularza kontaktowego